1991. aastal mööbli valmistajana alustanud TARSIM AS (edasine TARSIMAN AS ja TARSIMAN OÜ eelkäija) puutus algusaastatel pidevalt kokku materjali varustamise probleemiga. Et toota nägusat mööblit ja anda kliendile võimalus kujundada seda ise, oli tarvis omada mööblifurnituuri valikut. Kuna tol ajal oli mööblilisandite hankimine Eestimaal väga raske, tuli ise selles suunas samme astuda. Alustasime mööblifurnituuri hankimist Soomest. See oli kiire ja paindlik süsteem.

Mida rohkem oma tootevalikut ja laoseisu suurendasime, seda enam tekkis meile kliente – kohalikke mööblivalmistajaid ja samuti eraisikuid. Seoses sellega arendasime välja oma hulgimüügivõrgu kogu Eesti riigis ning tänaseks on meie klientideks edasimüüjad kõikides Eesti suuremates linnades, mööblivalmistajad üle kogu vabariigi ja väga palju eraisikuid, kes on otsustanud ise oma kodu mööblit kohendada.

Meie hankijateks on mööblifurnituuri tootjad  Euroopa eri paikadest. Mööblikäepidemete, -nuppude, nagide, aga samuti tehnilise furnituuri (mööblihinged, sahtliliugurid, tandem- ja metaboxid, jne jne) valiku suurendamiseks on loodud otsesidemed mitmete tehastega.
Tänaseks on suurimaks tarnijaks Démos trade, a.s. (asub Tšehhis).

Hoidmaks kõrgel head teenindust ja võitmaks kliendi usalduse, pöörame väga suurt tähelepanu kvaliteedi ja hinna suhtele.