TarSiman logo Furnituur  |  Mööbel

 

AVALEHT

   

TARSIMAN OÜ alustas eritellimisel mööbli valmistamist 1991. aastal. Alustasime peamiselt köögimööbli valmistamisega, kuid tegime ka muud mööblit, mida sai valmistada mööbliplaadist. Päris algusest võtsime endi peale ka kõigi Tallinna postkontorite mööbli valmistamise.

Aastatega ongi köögimööbli osakaal jäänud tähtsaimaks, kuid suurenenud on ka igasuguse muu eritellimisel mööbli valmistamise valik. Palju oleme teinud kontorimööblit, aga ka kaupluste, polikliinikute, haiglate, hotellide jne mööblit. Ja loomulikult mööblit kodudesse – esikutest kuni magamistubadeni välja. Suure osa moodustavad meie toodangust lükanduksed. Kasutame enamasti INDECO detaile.

Parimaks komplimendiks on meile, et kõik need aastad oleme olnud hädas tellimuste mahu teostamisega, ehk keskmiselt ühe kuu pikkustest tellimustähtaegadest kinnipidamisega. Sellele aitab kaasa meie mööbli kõigile vastuvõetav hind, kuna toome ise maale peaaegu kogu mööbli valmistamiseks vajaliku materjali.

Kui algusaastatel oli eritellimisel mööbli valmistamise materjalideks peamiselt melamiin- ja laminaatplaat, siis täna on meie valikus kõikvõimalikud mööbli valmistamise materjalid  (välja arvatud pehme mööbel).